شما چه می کنید ؟

نمی دونم اسمش و بگذام شانس یا قسمت ؟؟؟

نوبت که به ارسال مدارک ما رسید رشتمون از لیست حذف شد ، مدیکال هم که برای گروه جدید در حال صادر شدنه ، همه چیز موقتی شده چون نمی دونی موندنی هستین یا مهاجر ؟ باور کنین که خیلی سعی کردم کسی از موضوع مهاجرتمون خبر دار نشه اما انگار کسی که خبر نداره فقط خواجه حافظ شیرازیه !

از انتظار متنفرم ، ای کاش دولت کانادا اعلام می کرد که پروسه مهاجرت  دو سال طول می کشه ، اونوقت می دونستیم دو سال در خاک وطن موندنی هستیم ، نه کمتر نه بیشتر ، اما الان نمی دونی خونت و عوض کنی یا پولشو بخوابونی تو بانک واسه آپدیت مدارک ؟ حتی وقتی می خوای یک وسیله برای آشپزخونه بگیری می گی ای بابا ما که داریم می ریم ؟ حتی بعضیها تصمیم می گیرن بچشون و اونطرف آب بدنیا بیارند ، که اینطرف بواسطه بارداری مدیکالشون عقب نیفته ، اما به کجا ؟؟ کاش یک آشنا تو سفارت کانادا در دمشق داشتیم ازش می پرسیدیم اوضاع در چه حاله ؟!

بی صبرانه منتظر لیست جید مشاغلم ، تصمیم گرفتم اگه تو لیست جدید باشیم ، دوباره یک درخواست دیگه بفرستم ، شاید مدیکال سری جدید و زودتر بدهند ، گرچه امیر جان (پرنده مهاجر) معتقده که احتمال کد 0213 و 4121 و 4131 کم هست ، جالبه که من 0213 هستم و همسرم هم 4121 یا 4131 !

هر روز صبح چک apply abroad  و وبلاگ امیر عزیز کاری است روتین و روزمره به امید خبرهای خوش برای گروه 38 رشته !

راستی شما چه می کنید ؟؟؟

 

 

پی نوشت ١ : لینک زیر هم جدولی هست در مورد روند پرونده های جدید:

#gid=0>https://spreadsheets.google.com/ccc?...=CLDXsFA#gid=0

پی نوشت ٢ : یکی از دوستان به نام nooshi  در فروم apply abroad  نوشته :

سلام دوستان
من یه پرونده با قانون 38 رشته دارم که مدتهاست در وضعیت پندینگه(12ماه) و یکی هم با قانون 29 رشته که اینپراسس(باذکر تاریخ اینپراسس شدن) وایمیل برای پرداخت لندینگ فی برام اومده .در ضمن خیلی ها مدبکالشون بر اساس قانون جدید به دستشون رسیده.اگه به یاد داشته باشید پرونده های اولی که باقانون 38 رشته اقدام کرده بودن حتی حدود 6ماهه ویزا هم گرفته بودن.در ضمن بیشتر پرونده های جدید به ورشو ارسال شده تا به پرونده های قبلی سریع تر رسیدگی بشه.

/ 8 نظر / 36 بازدید
siavash

سوال کرده بودید چه می کنیم? والله بنده همچنان در دوران بلاتکلیفی هستم. اقلا ردمان هم نمی کنند که بریم خاکی گلی چیزی برسرمان بریزیم

نرگس

شانس یا قسمت ؟؟؟؟؟؟؟ هر چی نوشتی درد دل من با این اوصاف که من اصلا حس نوشتنشم ندارم

مژده

شقايق جون سلام... درد دل من و همه ي دوستان مثل ما گفتي... منهم خسته ام و نگران... اميدوارم خبري بشه... شاد شاد شاد باشي

رینا

امیدوارم بهترین برایت اتفاق بیافتد بدون معطلی .هیچ چیز در دنیا بد تر از انتظار نیست.شادی را برایت آرزو میکنم .[گل]

مصی

مشکل پشت مشکل می بینی

نرگس

سلام حتما یه سری به وبلاک من یا سانی بزن http://sanisa.blogfa.com/

rosamond

سلام ان شاالله هر چه زودتر از بلاتکلیفی خلاص شید.[گل]

بهاره.ص

شقایق عزیزم سلام ببخش که مدتیه نتونستم به دیدنت بیام ... آخه نزدیک دو ماه میشه که به شدت مریض هستم و تازه کمی بهتر شدم ... اما تو این مدت چقدر اتفاق برات افتاده ... امیدوارم همه چی برات به خیر و خوشی تموم بشه و هر چی آرزوته برات اتفاق بیفته ... بعد از مدت ها به روزم ... خوشحال میشم اگه بازم به دیدنم بیای و با نظارت خوبت همراهیم کنی ... منتظرت هستم ... شاد باشی و سربلند . بهاره [خداحافظ]